Zájezd

Zájezd2019-10-18T09:46:50+00:00

Belantis vč. vstupenky

Termín odjezdu: 6.6.2020

Termín příjezdu: 6.6.2020

Destinace: Německo

Počet osob: 500

od 1990,-

REZERVOVAT

POPIS ZÁJEZDU

Belantis je moderní a relativně nový zábavní park kousek od Lipska (cca hodinu od Drážďan). Vznikl teprve v roce 2003 a od té doby se stále rozšiřuje a je vidět, že některé jeho části stále čekají na další výstavbu. Rozhodně ale při jeho návštěvě nebudete mít pocit, že je nějakým způsobem nedostatečný – užijete si zde celý den a nudit se nebudete. Belantis je hlavně o adrenalinu a atrakcích pro silné žaludky. Najdete zde některé atrakce, které jsou velmi moderní a v unikátní v celém Německu. Ale jsou zde i mírnější atrakce. Celkově bych ho ale doporučil pro teenagery nebo rodiny s většími dětmi.

Celý park je rozdělen do tematických celků. Dominantou Belantisu je velká (38metrů vysoká – největší v Evropě) pyramida s vodní skluzavkou pro čluny – jedná se o obdobu horské dráhy, jen je na vodě. Samozřejmě nejdříve absolvujete vodní dráhu na vrchol pyramidy. Nachází se v tematickém celku „Údolí faraonů“ a nedá se díky své výšce přehlédnout.

 „Ostrov rytířů“ – středověký hrad s horskou dráhou „Dračí jízda“ s rychlostí až 70km/h. V této části Belantisu najdete také občerstvení – jak jinak než s rytířskou tématikou.

Pobřeží objevitelů“ – zde jsou doma piráti. Hlavní atrakcí je 13 metrů vysoký stožár na pirátské lodi, který vás vyveze až na vrchol a pustí dolů volným pádem. Jako další můžete vyzkoušet plavbu na pořádně rozkymácené lodi nebo děti pohodovou projížďku na šlapacích lodičkách.

Pláž bohů“ – antické Řecko plné aktivit, které znáte z pověstí. Unikátní atrakce „Božský let“ je speciální sedadlo s křídly, které můžete ovládat a tím určovat svůj let. Můžete si tak užít klidný klouzavý let, nebo samou vývrtku. Pokud vám nebe bude malé, můžete rovnou přejít na moře a užít si plavbu v rámci Poseidonovy flotily nebo Odyseovy plavby. A v rámci antiky nemůže chybět Ikarův let – naštěstí se vám křídla nespálí a přistanete v bezpečí.

Zámek Belantis“ – pohádkový zámek s dětským jarmarkem plným kolotočů, řetízkáčů nebo dětským vláčkem. Tato oblast je určena hlavně pro nejmenší děti, pokud se zde objednáte, můžete v zámku absolvovat i svatbu.

Země hrabat“ – obsahuje středověkou tržnici s dřevěnými středověkými budovami. Adrenalinovou atrakcí je zde „Dračí let“ – čtyři malé kolotoče vedle sebe, které rotují kolem vlastní osy a navíc je sloup vyveze do výšky. Velkou vodní atrakcí jsou obří skluzavky, kde vás gumové čluny svezou pěkným sešupem. Děti si mohou užít rýžování stříbra, jízdu na kole, jízdu autíčkem v písku nebo lesní naučnou stezku.

Prérie Indiánů“ – naučná stezka zemí Indiánů, která může být klidná a pohodová, ale také pěkně adrenalinová. Tím adrenalinem je velké kyvadlo, které kromě klasického kývavého pohybu, rotuje navíc kolem vlastní osy a dostane vás na chvíli do stavu beztíže. Dále se můžete projet na kánoi a děti absolvovat stezku odvahy nebo si pohladit domácí zvířátka v malé ZOO.

Říše slunečních chrámů“ – tady najdete „nejdrsnější“ horskou dráhu v Německu nazvanou HURACAN. Obsahuje jízdu kolmo dolů, což nebývá příliš obvyklé, většina drah má sešupy mírně nakloněné. Maximální výška dráhy je 32 metrů nad zemí a dráha obsahuje pět přemetů. Při jízdě na HURACANU zažijete přetížení až 5G. Z důvodu bezpečnosti je dráha přístupná pouze pro osoby starší 8let a v rámci výškového rozpětí postavy 1,3 až 1,95 metrů.

Obecně většina adrenalinových atrakcí je omezena věkem nebo výškou. Sledujte informační cedule.

 Program:

1.den – odjezd kolem 6:00 hodiny z Prahy

          - v dopoledních hodinách příjezd do parku – celý den program v parku

          - po 18:00 hod. odjezd zpět do ČR, příjezd do Prahy kolem 1:00 hod. ranní 

zahrnuje: celodenní vstupenku do Belantis Parku, dopravu autobusem, průvodce CK, pojištění Ck proti úpadku

nezahrnuje: pojištění v zahraničí, storno z důvodu nemoci

Nástupní místa:  Praha – Lovosice – Ústí nad Labem

DALŠÍ TERMÍNY

V současnosti nejsou k dispozici žádné další termíny zájezdů do této destinace.

Aktuální zájezdy

Chcete vidět další, aktuální nabídky zájezdů?

Prohlédnout