Zájezd

Zájezd2019-10-18T09:46:50+00:00

Caorle

Termín odjezdu: 17.7.2020

Termín příjezdu: 19.7.2020

Destinace: Itálie

Počet osob: 200

od 2390,-

REZERVOVAT

POPIS ZÁJEZDU

Prožijte celý den na písčité pláži a koupáním v průzračném čistém Jadranu!

Azurově modré moře, osvěžující voda, dlouhá písčitá pláž se zlatým pískem – i když máte dovolenou již vyčerpanou, nevadí! Pojeďte se s námi vykoupat do Itálie! Čeká vás celý den na malebných písčitých plážích v turisticky oblíbeném letovisku Caorle. Zdejší prosluněné pláže se táhnou kilometry daleko a nabízí pozvolný vstup do moře. Caorle patří mezi vyhledávané letovisko Jadranu – dlouhá a široká pláž se zlatavým, jemným pískem potěší stejně jako moře, které je zde mělké a mírné, jako stvořené pro dovolenou. O Caorle se říká, že je nejhistoričtější z letovisek mezi Benátkami a 17. století na základech původního kostela, která je odjakživa cílem poutníků. Klenba kostela je ozdobená freskami. Uvnitř se nachází také dřevěná socha Panny Marie s dítětem, barokní oltář. Každý rok se v Caorle koná soutěž Živá skála, ve kterém sochaři z různých zemí tvoří sochy z balvanů na pobřežní promenádě. Odjezd z Prahy v pátek ve 21:00 hod.

Cena zájezdu zahrnuje: dopravu busem z Prahy do Caorle a zpět: nástupní místa Praha – PísekČeské Budějovice – Kaplice služby delegáta.

Příjezd do destinace mezi 7:00–8:00 Celý den se koupete nebo můžete svůj volný čas využít  k možnosti nákupů nebo posezení  v kavárničkách, kolem 22:00 hodiny odjezd zpět. Následující den v dopoledních hodinách příjezd do ČR.

Aktuální zájezdy

Chcete vidět další, aktuální nabídky zájezdů?

Prohlédnout