Zájezd

Zájezd2019-10-18T09:46:50+00:00

Advent Rýnské vodopády - Zurich

Termín odjezdu: 27.11.2020

Termín příjezdu: 29.11.2019

Destinace: Švýcarsko

Počet osob: 0

od 2790,-

REZERVOVAT

POPIS ZÁJEZDU

 

   

Program zájezdu:

  1. den:Odjezd z Prahy z ulice Na Florenci cca 2200 hod.
  2. den: v ranních hodinách příjezd do půvabného městečka Stein am Rhein ležícího v kantonu Schaffhausen  nedaleko německých hranic. Je považováno za architektonickou perlu a vyniká zachovalým komplexem středověkých malovaných měšťanských domů. Tyto domy jezdí do města obdivovat návštěvníci z celého světa a Stein am Rhein je právem považován za nejkrásnější „skanzen“ ve Švýcarsku. Nejvíce domků najdeme na ústředním Radničním náměstí , které je lemováno domy vyzdobenými freskami pojmenovanými podle toho, co je na jejich fasádách zobrazeno,  Je tady např. dům „Slunce“, „Jelen“ nebo „Červený vůl“. Celé historické centrum je vymezeno dvěma kamennými městskými branami. Stein am Rhein - je vesnička jako vystřižená z pohádek H. Ch. Andersena.

Přejezd  k Rýnským vodopádům, které jsou nejmohutnější evropské vodopády a svou velikostí a mohutností poskytují krásnou podívanou na proud vody, který se  řítí  z výšky až 23 m. Přes zámek Schloss Laufen je možné se dostat až do bezprostřední blízkosti vodopádů. 

Odjezd do Curychu -  největšího město  Švýcarska a hlavní město stejnojmenného kantonu. Leží v předhůří Alp u severního konce Curyšského jezera na obou březích řeky Limmat,  která zde z jezera vytéká. Návštěva vánočních trhů. Curych je bankovní středisko světového významu a jedno z nejbohatších měst na světě. Je to dopravní uzel celoevropského významu v letecké, železniční i dálniční dopravě. Možnost projížďky po krásném  jezeře.

  1. den:příjezd do Prahy v ranních hodinách

 Cena zájezdu zahrnuje: dopravu busem, průvodce, pojištění CK

Cena nezahrnuje:  Vstupy Rýnské vodopády +  loď po jezeře cca 13 CHF - kapesné cca 30 CHF 

Další nástupní místa na trase: BerounRokycany Plzeň –  Rozvadov

                                   CK si vyhrazuje právo na změnu programu

DALŠÍ TERMÍNY

V současnosti nejsou k dispozici žádné další termíny zájezdů do této destinace.

Aktuální zájezdy

Chcete vidět další, aktuální nabídky zájezdů?

Prohlédnout