Zájezd

Zájezd2019-10-18T09:46:50+00:00

Zámek Franzesburg jezero - čokoládovna

Termín odjezdu: 28.10.2020

Termín příjezdu: 28.10.2020

Destinace: Rakousko

Počet osob: 300

od 1190,-

REZERVOVAT

POPIS ZÁJEZDU

V tomto zájezdu spojíme kulturu s historií. CK AKORD nabízí atraktivní zájezd, na kterém se seznámíme s překrásným vodním zámkem FRANZESBURG  a  navštívíme největší podzemní jezero v Rakousku. Tento zájezd doporučujeme všem klientům, kteří mají rádi vzdělávání, ale také těm, kteří přivítají mnoho hezkých zážitků.

Program:

Odjezd z Prahy  v 4:45, návrat do Prahy okolo 23:00.

První zastávka v Rakousku bude v čokoládovně Hauswirth, která patří k největším výrobcům cukrovinek v Rakousku.Seznámíte se s výrobou čokolády, můžete ochutnat  místní výrobky a může si čokoládové výrobky také zakoupit. Vyrábí zde duté čokoládové figurky Mikulášů, andělů i velikonočních zajíčků.

Přejezd do Laxenburgu, kde navštívíme vodní zámek Franzesburg, který nechal císař František II. postavit tuto napodobeninu středověkého hradu na umělém ostrově uprostřed zámeckého jezera. Zámecký park Laxenburg je  zapsán na seznamu Natura 2000. Franzesburg je spjat s císařovnou Sisi, která zde strávila medové týdny s císařem Františkem Josefem. Laxenburg je místo, kde si můžete odpočinout – projít se po parku, projet se vláčkem či loďkou po jezeře.

Příjezd do Prahy  kolem 23:00 hodiny

Cena 1.490, Kč (Praha, Jihlava)

Cena 1.190, Kč  - Brno

Cena zahrnuje: dopravu busem, vstup do čokoládovny, průvodce CK AKORD, pojištění CK

Cena nezahrnuje: pojištění v zahraničí,  vstup do zámku Laxenburg (vstup do parku, přívoz, prohlídka zámku s audioprůvodcem v češtině) - cca 15 €/dospělá os. 

Změna v programu vyhrazena!

DALŠÍ TERMÍNY

V současnosti nejsou k dispozici žádné další termíny zájezdů do této destinace.

Aktuální zájezdy

Chcete vidět další, aktuální nabídky zájezdů?

Prohlédnout