Zájezd

Zájezd2019-10-18T09:46:50+00:00

Bibione

Termín odjezdu: 2.7.2021

Termín příjezdu: 4.7.2021

Destinace: Itálie

Počet osob: 200

od 2390,-

REZERVOVAT

POPIS ZÁJEZDU

 Prožijte celý den na písčité pláži a koupáním v průzračném čistém Jadranu!                      

Azurově modré moře, osvěžující voda, dlouhá písčitá pláž se zlatým pískem – i když máte dovolenou již vyčerpanou, nevadí! Pojeďte se s námi vykoupat do Itálie! Čeká vás celý den na malebných písčitých plážích v turisticky oblíbeném letovisku  Bibione. Zdejší prosluněné pláže se táhnou kilometry daleko a nabízí pozvolný vstup do moře. Bibione patří také mezi nevyhledávanější letoviska Jadranu – dlouhá a široká pláž se zlatavým, jemným pískem potěší stejně jako moře, které je zde mělké a mírné, jako stvořené pro dovolenou. Letoviska nabízejí velké množství zábavy, nákupních možností, sportovní i kulturní vyžití. Navštivte populární Lunapark v Bibione a užijte si zábavu! Projděte si nejmladší část města s moderním Lido dei Pini v blízkosti majáku Faro, nebo klidnější část Lido del Sole!  Odjezd z Prahy v pátek večer v 21:00 hod. z ulice Na Florenci. V termínu 4.7. je odjezd ve čtvrtek v 21:00 hod. Druhý den ráno příjezd do letoviska. 

Cena zájezdu zahrnuje: dopravu busem z Prahy do Bibione a zpět: nástupní místa Praha – PísekČeské Budějovice – Kaplice služby delegáta.

Příjezd do destinace mezi 7:00–8:00 Celý den se koupete nebo můžete svůj volný čas využít  k možnosti nákupů nebo posezení  v kavárničkách, kolem 22:00 hodiny odjezd zpět. Následující den v dopoledních hodinách příjezd do ČR.

Aktuální zájezdy

Chcete vidět další, aktuální nabídky zájezdů?

Prohlédnout