Zájezd

Zájezd2019-10-18T09:46:50+00:00

Portorož - Slovinsko

Termín odjezdu: 6.8.2021

Termín příjezdu: 8.8.2021

Destinace: Slovinsko

Počet osob: 200

od 2390,-

REZERVOVAT

POPIS ZÁJEZDU

  1. den (pátek):Odjezd z Prahy v 21:00 hod. z ulice Na Forenci

Odjezd do místa pobytu – PORTOROŽ, kde strávíte celý den k odpočinku na pláži. Letovisko Portorož je ztělesněním různorodosti, kterou Slovinská Istrie nabízí. Najdete tu promenády plné turistů s nekonečnou nabídkou zábavy na jedné straně a klidnější lázeňskou atmosféru na straně druhé. Jedná se o jednu z nejoblíbenějších přímořských destinací ve Slovinsku. Název Portorož, neboli „přístav růží“, odkazuje k úchvatným rozkvetlým zahradám ve městě, ve kterých právě růže dominují.

Město bylo dlouhou dobu proslaveno především svými léčebnými lázněmi, ale s postupným rozvojem turismu se začalo proměňovat v moderní a zábavné dovolenkové letovisko s nejdelší písečnou pláží slovinského pobřeží. Luxusní hotely a vyhlášené restaurace a zábavní podniky s kasiny se zasloužily o to, že si město vysloužilo přízvisko jadranské Monte Carlo. Městská pláž v Portoroži je snadno dostupná z centra města i z místních hotelů. Tato rozlehlá písečná pláž je zdarma, za poplatek si můžete zapůjčit slunečníky a lehátka. Okolí nabízí i řadu zpoplatněných pláží. Celý den se koupete nebo můžete svůj volný čas využít  k možnosti nákupů nebo posezení  v kavárničkách, kolem 21:30 hodiny odjezd zpět.

  1. den (neděle):Příjezd do ČR v dopoledních hodinách

  Cena zájezdu zahrnuje: dopravu busem z Prahy do Portorože a zpět: nástupní místa Praha – PísekČeské Budějovice – Kaplice (další nástupní místa po dohodě s CK: Benešov, Příbram, Tábor) služby technický delegát.

Aktuální zájezdy

Chcete vidět další, aktuální nabídky zájezdů?

Prohlédnout