Disneyland

Termín odjezdu: 29.4.2022

Termín příjezdu: 1.5.2022

Destinace: Francie

Počet osob: 200

od 3590,-

REZERVOVAT

POPIS ZÁJEZDU

 Kdo by neznal oblíbeného Mickeyho Mouse, Minnie, psa Pluta, kačera Donalda, Tarzana či oblíbenou Krásku a zvíře? Svět Walta Disneyho, který se pro mnohé stal symbolem světa pohádek a říše splněných snů, naleznete jej na okraji Paříže.

Jeďte s námi a nudit se určitě nebudete. Na své si tu přijde každý, od batolat po dospělé jedince. Den, ve francouzském Disneylandu si zpříjemníte například na Hollywoodské věži teroru - na motivy jednoho z dílů seriálu Twiglight Zone, Crushové dráze – horská dráha s 3D projekcí Hledá se Nemo, jízdou na otáčivém povrchu v autech z filmu Auta či jízdou po areálu filmových studií.

Nedávno byla otevřena podoblast Toy Story Playland. Jejím námětem je filmová série Příběh hraček. V této podoblasti najdete dráhu ve tvaru U, atrakci podobnou zvonkové dráze či můžete být vytaženi do výšky a spuštěni dolů v nápodobě seskoku padákem.

Dále v parku najdete kulisy z filmů Zpívání v dešti, Monsters, Dinotopia nebo Armageddon.


 Cena zájezdu :  3 590,-Kč 

zahrnuje: dopravu autobusem, průvodce CK, pojištění Ck proti úpadku

nezahrnuje: pojištění v zahraničí, storno z důvodu nemoci, vstupenku do Disneyland vstupenka do parku se bude platit později v CK  ceny: 55 – 85 E dosp. os., děti do 11,99 let  – 55 – 85 E podle termínu, bude upřesněno)

Nástupní místa:  Praha –Beroun– Plzeň- Rozvadov

DALŠÍ TERMÍNY

V současnosti nejsou k dispozici žádné další termíny zájezdů do této destinace.

Aktuální zájezdy

Chcete vidět další, aktuální nabídky zájezdů?

Prohlédnout