Plitvická jezera

Destinace: Chorvatsko

Počet osob: 200

od 2590,-

REZERVOVAT

POPIS ZÁJEZDU

Program zájezdu:

  1. den: Odjezd ve 18 hod. z ulice Na Florenci  
  1. den: V ranních hodinách příjezd do NP Plitvická jezera., kde se nachází 16 malých jezer křišťálové modrozelené barvy.

Nejznámějším národním parkem v Chorvatsku jsou bezpochyby Plitvická jezera, kterým se zkráceně říká Plitvice. Jedná se o soustavu sladkovodních jezer propojených kaskádami a vodopády. Oblast národního parku Plitvická jezera je od roku 1979 zařazena na seznam světového dědictví UNESCO. Národní park Plitvická jezera leží v Chorvatsku v oblasti Lika, v nadmořské výšce 500 až 640 m. Jedná se o terasovitou soustavu 16 jezer propojených kaskádami a vodopády. Plocha národního parku činí cca 295 km2, z toho cca 2 km2 zaujímají vodní plochy.  Celý národní park je velmi dobře organizován tak, aby byl pro návštěvníky dostupný a bezpečný. Jsou vybudovány chodníčky, můstky, jezdí zde kyvadlová doprava a po jezeře Kozjak malý parník.

Při zpáteční cestě  krátká zastávka v Zagrebu, který je jedinečnou směsicí středověkých věží, paláců z 19. století. Kolem 22. hodiny odjezd zpět do ČR.

  1. den: Příjezd do ČR v dopoledních hodinách podle nástupních míst.

Cena zájezdu 2.590,- Kč  

Cena zájezdu zahrnuje: služby průvodce, dopravu busem, pojištění CK

Cena zájezdu nezahrnuje: vstupné, cestovní pojištění

Vstupné je rozdílné podle sezony cca 160 – 250 HRK. V ceně vstupenky je jízda lodí i vláčky po celém areálu NP. Aktuální cena bude uvedena v pokynech k odjezdu.

Nástupní místa: Praha – Benešov - Tábor – České Budějovice - Kaplice

                               CK si vyhrazuje právo na změnu programu 

DALŠÍ TERMÍNY

V současnosti nejsou k dispozici žádné další termíny zájezdů do této destinace.

Aktuální zájezdy

Chcete vidět další, aktuální nabídky zájezdů?

Prohlédnout