Salzburg - zámek Hellbrunn - ZOO 2022

Termín odjezdu: 15.4.2022

Termín příjezdu: 15.4.2022

Destinace: Rakousko

Počet osob: 200

od 1950,-

REZERVOVAT

POPIS ZÁJEZDU

Program zájezdu:

1.den  Odjezd z Prahy z ulice Na Florenci v 0:45 hod.

V ranních hodinách příjezd do Salzburgu – Mozartova města - prohlídka centra města s průvodcem  -  pevnost Hohensalzburg, na kterou se dostaneme více než sto let starou lanovkou, která byla vybudovaná  v 11. stol. Odtud se nám naskytne působivý výhled na celé město. Malebnými uličkami se dostanete k zahradám zámku Mirabell, kde uvidíme Pegasovu kašnu, kterou zdobí čtyři mramorová sousoší ztělesňující vodní živly, přírodní divadlo Heckentheater nebo barokní sošky trpaslíků. Pokračovat bude procházka historickým centrem, projdeme se  po slavné obchodní třídě Getreidegasse, kde se v domě č. 9 narodil nejznámější salzburský rodák W. A. Mozart. Zájemci budou moci navštívit muzeum v jeho rodném domě. Náměstí Domplatz s velkolepým salzburským chrámem,  Rezidenční náměstí, na kterém se nachází budova tzv. Rezidence,  kde uvidíme oblíbenou zvonkohru se 35 zvony.

 Odpoledne přejezd veřejnou dopravou k zámku Hellbrunn. Prohlídka renesančního sídla, kde můžete obdivovat nádherné zahrady plné fontán a kašen. Navštívit můžete i přilehlé ZOO. Ve večerních hodinách odjezd zpět do ČR. Návrat do Prahy kolem 1:00 hod. ranní (časy jsou pouze orientační).

Cena zájezdu zahrnuje:  1490,-Kč  

 dopravu busem, průvodce CK, pojištění Ck proti úpadku

nezahrnuje: pojištění v zahraničí, vstupy (zámek Hellbrunn cca 13,5 €, městská doprava na přesun na zámek cca 3 €). Doporučené kapesné cca 50 Eur.

 Nástupní místa: Praha – Beroun – Plzeň – Horšovský Týn

    

DALŠÍ TERMÍNY

V současnosti nejsou k dispozici žádné další termíny zájezdů do této destinace.

Aktuální zájezdy

Chcete vidět další, aktuální nabídky zájezdů?

Prohlédnout