Bibione

Destinace: Itálie

Počet osob: 200

od 2190,-

REZERVOVAT

POPIS ZÁJEZDU

Prožijte celý den na písčité pláži a koupáním v průzračném čistém Jadranu!                      

Azurově modré moře, osvěžující voda, dlouhá písčitá pláž se zlatým pískem – i když máte dovolenou již vyčerpanou, nevadí! Pojeďte se s námi vykoupat do Itálie! Čeká vás celý den na malebných písčitých plážích v turisticky oblíbeném letovisku  Bibione. Zdejší prosluněné pláže se táhnou kilometry daleko a nabízí pozvolný vstup do moře. Bibione patří také mezi nevyhledávanější letoviska Jadranu – dlouhá a široká pláž se zlatavým, jemným pískem potěší stejně jako moře, které je zde mělké a mírné, jako stvořené pro dovolenou. Letoviska nabízejí velké množství zábavy, nákupních možností, sportovní i kulturní vyžití. Navštivte populární Lunapark v Bibione a užijte si zábavu! Projděte si nejmladší část města s moderním Lido dei Pini v blízkosti majáku Faro, nebo klidnější část Lido del Sole!

 

Cena zájezdu zahrnuje: dopravu busem z Prahy do Bibione a zpět: nástupní místa Praha – PísekČeské Budějovice – Kaplice (další nástupní místa po dohodě s CK: Benešov, Příbram, Tábor) služby delegáta.

Příjezd do destinace mezi 7:00–8:00 Celý den se koupete nebo můžete svůj volný čas využít  k možnosti nákupů nebo posezení  v kavárničkách, kolem 21:30 hodiny odjezd zpět. Následující den v dopoledních hodinách příjezd do ČR.

Aktuální zájezdy

Chcete vidět další, aktuální nabídky zájezdů?

Prohlédnout