Monako

Termín odjezdu: 14.7.2023

Termín příjezdu: 16.7.2023

Destinace: Francie

Počet osob: 200

od 3090,-

REZERVOVAT

POPIS ZÁJEZDU

Program zájezdu

  • 1. den : Odjezd z Prahy v 16:00 hod.
  • 2. den : Příjezd do Monaka - prohlídka města s průvodcem, odpoledne je na programu návštěva Oceánografického muzea a Růžové zahrady princezny Grace. Čas bude i na individuální volno ke koupání. Odjezd do ČR ve večerních hodinách.
  • 3. den : Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

V Monackém přístavu uvidíme na moři ukotvené, nádherně postavené jachty. Na pobřeží u přístavu se  konají známé závody Formule 1. V Monte Carlu si dále můžete prohlédnout celosvětově proslulé Grand Casino, nad městem se nachází botanická zahrada Jardin de Exotique Monaco se zajímavými druhy rostlin nebo Růžová zahrada princezny Grace. Zájemci mohou navštívit Oceánografické muzeum, jehož monumentální stavba se rozkládá  na skalnatém pobřeží. Oceánografické muzeum, je především známé velkými akvárii s mořskými žraloky, ale i ostatními živočichy. Uvidíte Knížecí palác, kde shlédneme v11:55 hod. již tradiční střídání stráží. Ostatky knížat jsou uloženy v nádherné Cathédrale de Monaco.

Cena zájezdu zahrnuje:  dopravu busem, průvodce CK AKORD, pojištění CK

Cena zájezdu nezahrnuje: vstupy do objektů, pojištění léčebné v zahraničí

Povinný poplatek: 15 EUR – vjezd do Monaka + parkování

Vstupné:  Oceánografické muzeu – dospělá osoba cca 18 €, děti 4–18 let a studenti s platným dokladem (nejlépe ISIC) cca 11 €  Vstupy jsou orientační

 

Aktuální zájezdy

Chcete vidět další, aktuální nabídky zájezdů?

Prohlédnout