Caorle

Termín odjezdu: 4.7.2023

Termín příjezdu: 6.7.2023

Destinace: Itálie

Počet osob: 200

od 2190,-

REZERVOVAT

POPIS ZÁJEZDU

        Prožijte celý den na písčité pláži a koupáním v průzračném čistém Jadranu!                      

Azurově modré moře, osvěžující voda, dlouhá písčitá pláž se zlatým pískem – i když máte dovolenou již vyčerpanou, nevadí! Pojeďte se s námi vykoupat do Itálie! Čeká vás celý den na malebných písčitých plážích v turisticky oblíbeném letovisku Caorle. Zdejší prosluněné pláže se táhnou kilometry daleko a nabízí pozvolný vstup do moře. Caorle patří mezi vyhledávané letovisko Jadranu – dlouhá a široká pláž se zlatavým, jemným pískem potěší stejně jako moře, které je zde mělké a mírné, jako stvořené pro dovolenou. O Caorle se říká, že je nejhistoričtější z letovisek mezi Benátkami a Terstem.   Letovisko nabízejí velké množství zábavy, nákupních možností, sportovní i kulturní vyžití. Hlavním uměleckým skvostem Caorle je Dóm z roku 1038 se svou válcovitou zvonicí ukončenou kuželovitou špičkou. Zvonice románském stylu byla postavena téměř současně s Dómem. Uvnitř katedrály se nachází, ve kterém sochaři z různých zemí tvoří sochy z balvanů na pobřežní promenádě.

Cena zájezdu zahrnuje: dopravu busem z Prahy do Caorle a zpět: nástupní místa Praha – PísekČeské Budějovice – Kaplice ( další nástupní místa po dohodě s CK: Benešov, Příbram, Tábor) služby delegáta.

Příjezd do destinace mezi 7:00–8:00 Celý den se koupete nebo můžete svůj volný čas využít  k možnosti nákupů nebo posezení  v kavárničkách, kolem 21:30 hodiny odjezd zpět. Příjezd do destinace mezi 7:00–8:00 Celý den se koupete nebo můžete svůj volný čas využít  k možnosti nákupů nebo posezení  v kavárničkách, kolem 22:00 hodiny odjezd zpět. Následující den v dopoledních hodinách příjezd do ČR.

DALŠÍ TERMÍNY

V současnosti nejsou k dispozici žádné další termíny zájezdů do této destinace.

Aktuální zájezdy

Chcete vidět další, aktuální nabídky zájezdů?

Prohlédnout