Zájezd

Zájezd2019-10-18T09:46:50+00:00

Gardaland vč. vstupenky

Termín odjezdu: 9.8.2019

Termín příjezdu: 11.8.2019

Destinace: Itálie

Počet osob: 200

od 3149,-

REZERVOVAT

POPIS ZÁJEZDU

Pojeďte spolu s námi do Itálie!  Vydejte se s CK AKORD na celodenní výlet do jednoho z nejoblíbenějších zábavních parků v Evropě na ploše přes 700 000 m2

Gardaland je velmi oblíbený zábavní park, který se nachází v Itálii na břehu jezera Lago di Garda. Je jedním z největších zábavních parků v Itálii a Evropě, nabízí více než 70 atrakcí pro malé i velké. Celý park má pohádkovou atmosféru. Díky kombinaci alpské přírody a středomořské vegetace zde najdete záhony květin i exotické palmy.

Gardaland  je tematicky - většina horských nebo vodních drah nabízí  pohádkový nebo dobrodružný příběh. Najdete zde obří kolo,  centrifugu, autíčka, housenkovou dráhu, projížďky deštným pralesem či divokým západem a mnoho dalších. Děti uchvátí především obrovský pohádkový strom.

Blue Tornádo - závěsná horská dráha s 5 loopingy a max.rychlostí 110km/hod s přetížením 5G! Na rozdíl od běžných drah má koleje nahoře, dráha měří 760 m a je vysoká 35 m.  Blue Tornádo patří k nejrychlejším horským dráhám vůbec.

Magic Mountain - vozíčková horská dráha se 4 loopingy a rychlosti až 90km/hod. Délka dráhy je skoro 700m a výška 35m. Jedná se o první ocelovou dráhu v parku

I Corsari - pirátská projížďka je jediná vodní podzemní atrakce svého druhu v Evropě. Plujete v loďce  30 - 40m pod zemí ve tmavých jeskyních, kde je  vše  plně automatizována a kromě návštěvníků  už zde nikdo jiný není.

Colorado Boat - vodní dráha. Nejprve poplujete na voru divokou vodou a poté budete pušteni z výšky 30 m do vody.

Jungle Rapids - vodní dráha, která vás zavede do pravé džungle plnou vodopádu a nástrah. Čluny pro 6 osob plují po velmi silné vodě.

Sequoia Adventure - unikátní a dobrodružná horská dráha. Většinu jízdy je návštěvník hlavou dolů,

The Spectacular 4D Adventure - jedinečné 4D kino

Mammut - Nejdelší a nejnovější rodinná horská dráha, která byla postavená podle filmu \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Doba ledová\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\", měří 1100 m a jízda trvá téměř tři minuty.

Kromě atrakcí najdete v parku několik restaurací, fast foodů, pizzerií, barů a kaváren, supermarket, ale i lékárnu. Vše zapadá do parku a má pohádkový nádech. Můžete zde navštívit i fascinující vodní říši - akvarijní svět Sea Life – doplatek v busu u průvodce. V termínu 14.6. – 16.6. je specielní program po celý den, který trvá až do 1:00 hod.   noční. Uvidíte spoustu vystoupení, koncertů a tento den 15.6. se nazývá Notte Blanca, je zde pouze 1 x v roce.

Program zájezdu:  

1      den: kolem 22.00 hod. odjezd z Prahy

  2   den: cca v 9.30 příjezd ke Gardalandu, -  volný program,

  V 1. termínu  je   odjezd  kolem  18:30 hod. zpět do Prahy

  V 2. termínu  je odjezd kolem půlnoci

  3  den: příjezd do Prahy v dopoledních hodinách (12.5.), v poledních hod. (16.6.)

Program zájezdu je velmi vhodný pro děti

Nástupní místa: Praha- Beroun - Plzeň - Rozvadov

Cena zájezdu zahrnuje: vstupné do parku včetně atrakcí, služby delegáta, dopravu busem

V termínu  14.6. – 16.6. prodloužený program v parku

Cena zájezdu nezahrnuje:  akvarijní svět Sea Life –  doplácí se cca 8 E/os.,platí se v busu

CK si vyhrazuje právo na změnu programu.  Zvířata: nejsou na zájezdu povolena.

 

DALŠÍ TERMÍNY

V současnosti nejsou k dispozici žádné další termíny zájezdů do této destinace.

Aktuální zájezdy

Chcete vidět další, aktuální nabídky zájezdů?

Prohlédnout