Zámek Franzesburg jezero Seegrotte

Termín odjezdu: 1.5.2024

Termín příjezdu: 1.5.2024

Destinace: Rakousko

Počet osob: 300

od 890,-

REZERVOVAT

POPIS ZÁJEZDU

V tomto výletu spojíme kulturu s historií. Nabízíme atraktivní výlet, na kterém se seznámíme s překrásným vodním zámkem FRANZESBURG  a  navštívíme známou čokoládovnu Hauswirth. Doporučujeme všem klientům, kteří mají rádi vzdělávání, ale také těm, kteří přivítají mnoho hezkých zážitků.

Program:

Odjezd z Prahy  ve 5:45 hod., z Brna 8:45 hod. návrat do Prahy okolo 22:30

 

Navštívíme zatopený sádrový důl Seegrotte, kde vás čeká plavba po největším podzemním jezeře v Evropě. V podzemí byla vybudována továrna na letadla a bylo zde vyrobeno jedno z prvních jetfighters světa, „Heinkel He 162 Salamander“. 

Přejezd do Laxenburgu, kde navštívíme vodní zámek Franzesburg, který nechal císař František II. postavit tuto napodobeninu středověkého hradu na umělém ostrově uprostřed zámeckého jezera. Zámecký park Laxenburg je  zapsán na seznamu Natura 2000. Franzesburg je spjat s císařovnou Sisi, která zde strávila medové týdny s císařem Františkem Josefem. Laxenburg je místo, kde si můžete odpočinout – projít se po parku, projet se vláčkem či loďkou po jezeře. Volný čas v zámeckém parku. V pozdních odpoledních odjezd do ČR. Příjezd do Brna kolem 19 hodiny, do Prahy kolem 22:30 hodin (časy jsou orientační)

Cena 1.400, Kč  (Praha, Jihlava)

                  Cena  890, Kč ( Brno)

Cena zahrnuje: dopravu busem, průvodce CK AKORD

Cena nezahrnuje: pojištění v zahraničí, vstupy: důl Seegrotte - plavba lodí po jezeře, vstup do zámku Laxenburg  (vstup do parku, přívoz, prohlídka zámku s audioprůvodcem v češtině) - cca 32 €/dospělá osoba (Seegrotte + zámek), děti do 14 let – cca 18€ (Seegrotte + zámek)

 

Změna v programu vyhrazena!

DALŠÍ TERMÍNY

V současnosti nejsou k dispozici žádné další termíny zájezdů do této destinace.

Aktuální zájezdy

Chcete vidět další, aktuální nabídky zájezdů?

Prohlédnout