Haag a Zaanse Schans

Termín odjezdu: 31.5.2024

Termín příjezdu: 2.6.2024

Destinace: Nizozemsko

Počet osob: 100

od 3290,-

REZERVOVAT

POPIS ZÁJEZDU

NIZOZEMSKO -  2024    

                          Přijměte pozvání na nevšední zájezd do Nizozemska. Ochutnáte sýry, na sýrové farmě. Navštívíte výrobnu dřeváku,  uvidíte  pověstné větrné mlýny. Zavítáte do vyhlášeného modelového miniaturního městečka  Madurodamu,  které je interaktivním středobodem zábavy pro menší, ale i ty odrostlejší z nás. V neposlední řadě se pak projdete po nekonečných plážích a molech v nizozemském královském městě, Haagu. Pro zájemce je možné navštívit podmořský svět v Sea Life v Scheveningenu.  

 

 

Program zájezdu:

1. den: odjezd z Prahy z ulice Na Florenci cca 1800 hod.

2. den: ranní příjezd do Zaanse Schans, což je malebný skanzen, typická nizozemská vesnička, proslavená svými tradičními větrnými mlýny, dřevěnými domy. Nalézá se u řeky Zaan a nabízí návštěvníkům úchvatný pohled na holandskou venkovskou krajinu. Při rozchodu budete moci prozkoumat funkční větrné mlýny, navštívit tradiční dílny i prodejny se suvenýry a ochutnáte také místní speciality.

Přejezd na sýrovou farmu, kde  navštívíte místní stáje, výrobu a budete mít možnost ochutnat skvělé sýry. Průvodce  Vás ohledně sýrů patřičně proškolí. Sýry si můžete zakoupit.

Poté navštívíme fascinující miniaturní městečko jménem Madurodam. CK Akord je jedinou cestovní kanceláří, jež aktuálně nabízí zájezd na tuto jedinečnou a toliko vyhledávanou atrakci. Madurodam umožňuje mít Holandsko doslova na dlani. Nabízí pohled na známé památky i signifikantní scény ve zmenšeném měřítku. Toto interaktivní muzeum zahrnuje detailní modely kanálů, historických budov i moderních struktur. Návštěvníci mohou díky této zmenšenině zažít fascinující zážitek v kulisách jedinečné architektury a kultury.

Další částí našeho zážitkového zájezdu je návštěva politického centra celého nizozemského království, zavítáme totiž do Haagu. Toto město se vyznačuje elegantní architekturou, impozantními vládními budovami a královskými paláci. Nachází se navíc na mořském pobřeží, což nám umožní procházku po nekonečných plážích a malebných molech. Haag dále nabízí kombinaci historie, kultury a moderního života, s nádhernými parky, interaktivními muzei a bohatým uměleckým dědictvím. A jak lépe zakončit překrásný zájezd než chutnou večeří? Pro zájemce možnost navštívit podmořský svět Sea Life v Scheveningenu.   Odjezd zpět do ČR ve večerních hodinách.

3.den: příjezd do Prahy v ranních hodinách


Cena zahrnuje: dopravu busem, průvodce, návštěnu sýrové farmy s ochutnávkou,  pojištění CK

 Cena nezahrnuje vstupy:  vstupné Madurodam  cca 20 EUR  - bude upřesněno, kapesné cca 30 EUR, léčebné pojištění.

Další nástupní místa na trase: Praha - Beroun –  Plzeň  –  Rozvadov

                                   CK si vyhrazuje právo na změnu programu

 

Aktuální zájezdy

Chcete vidět další, aktuální nabídky zájezdů?

Prohlédnout